Про волонтерську премію

Волонтерська премія Євромайдану SOS

– це всеукраїнська недержавна нагорода, яка вручається за особливий внесок у розвиток волонтерського руху в Україні «звичайним людям, які роблять надзвичайні речі». Премія є найбільшою найпопулярнішою волонтерською відзнакою в країні. 

ІВолонтерська Премія 2022

VIII Церемонія нагородження від ініціативи Євромайдан SOS

Волонтерська Премія 2021
VIII Церемонія нагородження від ініціативи Євромайдан SOS

Волонтерська Премія 2020
VIII Церемонія нагородження від ініціативи Євромайдан SOS

Волонтерська премія – 2022 відбудеться в абсолютно нових умовах – під час широкомасштабної агресії Російської Федерації проти України. Черговий етап російсько-української війни підняв патріотичну хвилю, яка накрила країну! Вона дала змогу нашому війську витримати перший удар, потім почати відвойовувати території. 

В Україні стався волонтерський вибух, про який ми не можемо мовчати! Після 24 лютого ледь не кожен українець приєднався до волонтерського фронту! Також діаспора, громадяни інших країн, об’єднавшись навколо цінностей свободи, демократії, долучилися до небувалого розмаху волонтерського руху в Україні.

Цьогоріч ми прагнемо не просто розповісти історії «звичайних людей, які роблять надзвичайні речі», ми хочемо показати, що волонтерство – це частина нової української культури. 

Сучасні волонтери – це ті, хто готовий брати на себе відповідальність, змінювати себе, країну, людей навколо себе. «Волонтерська премія» – це історії людей, які трансформуються і трансформують простір навколо себе.

Критерії для номінування на «Волонтерську премію» залишаються незмінними: 

🔸 щоденна волонтерська робота або вчинок;

🔸 відсутність належності до будь-яких із політичних сил;

🔸 неоплачуваність діяльності.

Для того, щоб номінуватися на премію, чи номінувати волонтера/організацію, вам потрібно заповнити анкету за посиланням.

Фото/відео номінантів, а також додаткову інформацію, що підтверджує діяльність, можна надіслати на e-mail evromaidansos@gmail.com (у темі листа вказати: Волонтерська премія + ім’я та прізвище номінанта).

Подякуй волонтеру!

Підтримайте волонтерів, висловивши слова подяки!

Розкажіть проникливу історію подвигів звичайних людей, які у цей непростий для нашої країни час роблять благородні вчинки, примножуючи Добро!