Волонтерська премія
2020 р.
Склад журі Волонтерської премії 2020 року
- Лариса Денисенко – правозахисниця, адвокатка, письменниця, теле- та радіоведуча ;
- Борис Херсонський – клінічний психолог і психіатр, поет, перекладач;
- Андріана Арехта – очільниця Жіночого ветеранського руху;
- Наріман Мемедемінов – громадянський журналіст та колишній заручник Кремля;
- Наталія Ворожбит – драматургиня, режисерка та сценаристка
Лауреати Волонтерської премії 2020 рік
- Катерина Ножевнікова – співзасновниця і директорка благодійного фонду , який об’єднує десятки волонтерів з Одеси та Одеської області. Вони надають медичну, соціальну і гуманітарну допомогу дітям і переселенцям, а також людям похилого віку. А у 2020 році «Корпорація монстрів» взяла на себе забезпечення медиків, закупівлю обладнання, ремонти лікарень і допомогу тим людям, кого відмовляються госпіталізувати.
- Сергій Брушніцький з 2013 року на волонтерських засадах розпочав роботу з людьми з вадами опорно-рухового апарату, залучаючи їх до занять фізичною культурою та спортом, а також навчав дітей бойовому мистецтву тхеквондо. Розпочиналося все як фізична реабілітація людей з інвалідністю, проте завдяки самовідданій праці тренера та наполегливим тренуванням його вихованців все переросло в професійні заняття спортом. Крім того, за його ініціативи було проведено перші відкриті міжнародні турніри та чемпіонати України у Вінницькій області з паратхеквондо. Сергій підготував п’ять Чемпіонів Світу та багато призерів міжнародних заходів різних рівнів.
- Ірина Ващук-Дісіпіо – мешкає у США, а з початком Революції Гідності та війни на Сході України допомагає пораненим українським військовим. У 2014 році жінка приєдналася до Української федерації в Америці, а у 2015 році – заснувала там благодійний фонд . Він надає українським захисникам медичну допомогу та реабілітаційні послуги у США та в Україні. Тільки за 2020 рік Ірина з Revived Soldiers Ukraine привезли і пролікували в США 9 важкопоранених військових України. Прореабілітували в Україні в реабілітаційному центрі 45 важкопоранених і травмованих військових України з нейротравмами, проплатили за лікування військових в США, Європі та Україні у 2020 році трошки більше $300,000, які і зібрали цього ж року, проводячи благодійні концерт в США.
- Юрій Вдовцов – почав волонтерити з 2008 року А у 2012 році заснував волонтерську групу “AngelS” – союз однодумців, об’єднаних бажанням підтримати дітей-сиріт та дітей, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Група на регулярній основі підтримує понад п’ятнадцять дитячих будинків та інтернатів. Волонтери проводять цікаві заняття, орієнтовані на розвиток різних здібностей і побутових навичок, які стануть в пригоді дітям при перших кроках у дорослому житті. Вони підтримують вихованців і після випуску з дитячих установ, допомагають випускникам краще адаптуватися до нових життєвих умов.
- Юлія Александрова – волонтерка, психологиня, координаторка напрямку роботи з батьками Асоціації батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки”, забезпечує безперервну підтримку родин, які виховують передчасно народжених дітей або втратили таку дитину. Вона має 3 дітей, але ще одне янголятко не вижило через передчасні пологи. Жінка трансформувала свій біль, щоб такі матері як вона не були наодинці зі своїм горем. Юлія знає кожну історію, пам’ятає діагнози дітей, потреби родин, намагається розв’язувати проблеми наявними ресурсами асоціації. Волонтерка приїжджає, за потреби, навіть, на похорон, аби допомогти батькам не бути самим, супроводжує їх під час терапій тощо. Для забезпечення професійної підтримки Юлія залучила до співпраці спеціалістів-психологів з Академії Погодіна. Так, з 15 жовтня 2019 по березень 2020 року батьки, які втратили передчасно народжених дітей, мали змогу пройти безкоштовні терапевтичні зустрічі зі спеціалістами.
Подякуй волонтеру!
Підтримайте волонтерів, висловивши слова подяки!
Розкажіть проникливу історію подвигів звичайних людей, які у цей непростий для нашої країни час роблять благородні вчинки, примножуючи Добро!