Волонтерська премія
2015 р.

Склад журі Волонтерської премії 2015 року

 1. Богдан Гаврилишин — відомий економіст, громадський діяч, меценат, президент Фонду Богдана Гаврилишина, що сприяє вихованню нової еліти України, Член Пласту — Національної скаутської організації України від 1940 р.
 2. Олександр Лінчевський — кандидат медичних наук, хірург-доброволець на сході України, заступник начальника штабу 1-го Добровольчого мобільного шпиталю в зоні бойових дій, разом із лікарями «Захист патріотів» провів тренінги з тактичної медицини для 19 тисяч бійців;
 3. Ахтем Сеїтаблаєв — український актор театру та кіно, режисер історичної драми «Хайтарма», фільму, що розповідає про сталінську депортацію кримських татар, вчинену у травні 1944 року, ведучий військово-патріотичного проекту «Хоробрі серця»
 4. Ірма Вітовська — актриса театру і кіно, учасниця соціально-громадських програмам «Діти вулиці», та «StopБіль», ініціаторка та виконавиця головної ролі у арт-проекті «Оскар і Рожева Пані», створеному для збору коштів на потреби невиліковно хворих дітей, волонтерка, що допомагає військовим на сході;
 5. Олена Гончарова — голова волонтерської організації «Станція Харків», отримала престижну нагороду організації «Refugees International» у Вашингтоні, переможниця Волонтерської премії Євромайдану SOS 2014;
 6. Тарас Ковалик — боєць-доброволець батальйону «Айдар», після отримання серйозної травми на фронті закінчив курс тренінгів від проекту Wounded Warrior Ukraine та став співтренером з роботи із шоком та подоланням бойової травми ветеран АТО;
 7. Олександра Матвійчук — правозахисниця, координаторка громадської ініціативи Євромайдан SOS, голова організації “Центр громадянських свобод”.

Лауреати Волонтерської премії 2015 рік

 1. Олександр Чалапчій — волонтер, який до війни працював викладачем профтехучилища, а потім пішов на фронт за своїми учнями, де втратив обидві ноги. Не маючи колінних суглобів, навчився пересуватися на механічних протезах, і присвятив увесь свій час допомозі армії та пораненим бійцям АТО.
 2. Ярослав Жилкін — координатор місії «Чорний тюльпан», яка взяла собі за мету відшукати тіла загиблих українських воїнів на сході країни та повернути їх додому. За рік роботи «Чорному тюльпану» вдалося розшукати і ексгумувати 627 тіл бійців.
 3. Марія Берлінська — доброволиця батальйону «Айдар», брала участь у бойових діях, де відповідала за аеророзвідку. Після повернення заснувала Центр підтримки аеророзвідки, в якому бійці можуть проходити безкоштовне навчання. Центр випустив уже 9 груп фахівців для українського фронту.
 4. Євгенія Закревська — адвокатеса родин Небесної сотні, яка прискіпливо слідкує за розслідуванням вбивств на Майдані 18-20 лютого, захищає права осіб, що потерпіли внаслідок анексії Криму та російської збройної агресії на сході України.

Подякуй волонтеру!

Підтримайте волонтерів, висловивши слова подяки!

Розкажіть проникливу історію подвигів звичайних людей, які у цей непростий для нашої країни час роблять благородні вчинки, примножуючи Добро!