Волонтерська премія
2019 р.

Склад журі Волонтерської премії 2019 року

  1. Андрій Курков – український письменник, сценарист, президент Українського ПЕН.
  2. Ярослав Грицак – український науковець, історик і публіцист. Доктор історичних наук, професор Українського Католицького Університету. Директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка, член наглядової ради журналу Harvard Ukrainian Studies.
  3. Римма Зюбіна – українська актриса, телеведуча, громадська активістка. Визнана “Найкращою актрисою 2016-2019” рейтингом “Знято в Україні”.
  4. Ірина Довгань – українська волонтерка та мешканка міста Ясинувата, що зазнала тортур з боку ДНР за свою проукраїнську позицію. У березні 2016 року отримала недержавну відзнаку Народний герой України.
  5. Олександр Фоззі Сидоренко – український співак у стилі хіп-хоп, вокаліст гурту Танок на Майдані Конґо. Журналіст і письменник.
  6. Марія Фронощук – співзасновниця та директорка незалежного інтернет-журналу про інновації та культуру Платформа.

Лауреати Волонтерської премії 2019 рік

  1. Катерина Приймак – була парамедиком у добровольчому медбатальйоні «Госпітальєри», пробула на війні 11 місяців. Евакуйовувала з передової поранених до лікарень та карет «швидкої допомоги». Працювала у найгарячіших точках війни на сході – район Донецького аеропорту, шахта «Бутівка», Піски. Зараз разом із посестрами створює Жіночий ветеранський рух в Україні.
  2. Віталій Андрієць – коли почалася війна на сході України, Віталій Андрієць із родиною переїхали з Луганська до Черкас. У 2017 Віталій заснував майстерню «Мудрий Тесля» для хлопців 7-12 років, які ростуть без батька. У майстерні Віталій разом із друзями безкоштовно навчають хлопчиків теслярства та роботи з електроінструментами. Спочатку сюди запрошували лише хлопців, що ростуть без батька, але згодом відкрили двері для всіх охочих. Виготовляють переважно практичні речі — драбини, стільці, годівнички тощо.

Подякуй волонтеру!

Підтримайте волонтерів, висловивши слова подяки!

Розкажіть проникливу історію подвигів звичайних людей, які у цей непростий для нашої країни час роблять благородні вчинки, примножуючи Добро!