Знаю Олю багато років. Самовіддана, наполеглива, чесна, відкрита до людей, відповідальна… І цей список рис можу продовжувати. Оля постійно працює, вдосконалюється і розвивається, тому варто ще додати якості, які притаманні справжньому лідеру. Людина глибока, з неймовірною вірою в серці і з шаленою відданістю покликанню. На рахунку Олі та її команди безліч важливих справ, направлених на розвиток громадянського суспільства та його підтримку. Пишаюсь і радію, що в моєму житті така Людина Є.
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/CCL-logo.png)
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/UVS-logo.png)
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/SOSred-logo.png)
Menu