Дуже приємно, що в ненайпростіший час ви продовжуєте знаходити сили для допомоги іншим. І не просто іншим, а дітьми, які ще не здатні самі про себе попіклуватися в повній мірі навіть. А у дітей має бути їх дитинство, і хоча б з вашою ініціативою у дітей будуть теплі шкарпетки в яких можна побігати з іншими чи здійсниться мрія у вигляді кіндеру, бо росія-терорист забирає все і не дає можливості жити.
Дякую, що продовжуєте волонтерити та привносити промінчики в життя інших.
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/CCL-logo.png)
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/UVS-logo.png)
![](https://old.volunteeraward.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/SOSred-logo.png)
Menu